Previous Entry Поделиться Next Entry
Чий Крим?
ivashkov
ivashkov_spb
Повторю свой пост от 16 марта 2010 года. Хороший пост и повторить не грех, тем более что сейчас как раз в тему. Экскурс в историю, так сказать...

---
Хрущев, був Генеральним секретарем ЦК КПРС у 1954 роцi дарував Крим Україне. Рішення настільки незаконно, що це зрозуміло буквально всiм, включаючи Україну. Проте жодного референдуму по відділенню Криму не проводився. Це вирiшення суперечило i конституцiї СРСР.

У 1997 роцi був підписаний договiр, в якому Росiя визнавала Україну в її теперішніх кордонах. Договір мав на увазі продовження, якщо жодна із сторін не заявить про бажання припинити його дію до 2006 року. Дарування Криму було лише символічним жестом, хоча тоді не можна було уявить собі, що Україна стає самостійною державою. Ворог народа Ельцин у 1991 році під час розвалу Радянського Союзу забув повернути Крим Роciї. Севастополь i Крим відняли в Росii безглуздим чином. Чи є ще можливість повернути Крим?

Якщо Крим даруваний Українi незаконно, то Севастополь загалом кажучи не дарували — вiн як належал РСФСР до 1954 року, так i належить далi. Так через що ж вiн дістався Українi?

Зважаючи на те, що жителi мiста дуже хочуть належати до Росiї, а не до України, повернути його було б святим зобов'язанням. Як особисто Ви відноситися до цієї проблеми?
---

Вот, четыре года спустя, так все и вышло.

?

Log in

No account? Create an account